Zařízení pro výrobu plastových trubek

Pro vaši výrobu zajistíme zařízení do extruzních linek pro výrobu plastových trubek od společnosti SICA, která nabízí prvotřídní kvalitu svých výrobků. Společnost SICA je celosvětově uznávaný výrobce zařízení periferií do extruzních linek, která zajišťují bezpečný provoz, vysokou účinnost a nízkou energetickou spotřebu, rychlou výměnu nástrojů i nízkou hlučnost při výrobě plastových trubek. Zařízení SICA zahrnuje odtahy, planetové pily, hrdlovací stroje, navijáky i zařízení pro paletizaci a balení trubek. Všichni světoví výrobci hladkých či korigovaných plastových trubek z PVC, PE, PP nebo ABS, se spoléhají na kvalitu zařízení SICA, ke kterému automaticky získáte i rychlou dodávku náhradních dílů nebo servis či odbornou asistenci.

Proč spolupracovat s námi?

Díky neustálému vývoji a zdokonalování systémů, množství patentů a prvotřídní výrobě je SICA světovým výrobcem číslo 1 zejména v produkci odtahů, beztřískových pil a hrdlovaček pro všechny typy trubek. Nabízí optimální řešení, které prokazatelně šetří náklady i čas výroby. Hledáte kvalitního dodavatele, který nabízí kompletní široký sortiment modelů a zakázkových strojů pro výrobu plastových trubek, odbornou technickou pomoc prostřednictvím školených profesionálů, a nejlepší poměr kvality a ceny? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Společně nalezneme takové řešení, díky kterému budete produkovat více za méně času i peněz!

Při spolupráci s námi se můžete spolehnout na veškeré druhy asistenčních služeb v záruční i pozáruční době. Všem našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc jejich přáním a požadavkům.

Zvolte solidního partnera pro vaše podnikání a výrobu. Zvolte společnost SICA, která vám dodá kompletní zařízení pro výrobu plastových trubek!

 

Kontakt

 
Luboš Sobotka
T:
 +420 604 201 536
E:
 sobotka@italmec.cz
 
 

Obchodní značky

 
 
 
 

www.sica-italy.com