Sportovní povrchy

Hledáte pro vaše interiéry či exteriéry kvalitní sportovní povrch, který je odolný a vydrží vám dlouhé roky? Pak si vám dovolujeme představit společnost Mondo, která patří mezi špičku ve své branži. Mondo je celosvětově uznávanou společností, která vyvíjí, projektuje a vyrábí kaučukové sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy.

Investice do výzkumu a vývoje pomáhá společnosti Mondo překonávat své limity a neustále zlepšovat své výrobky. 65 let tradice, zkušenosti, spolupráce s trenéry, atlety a sportovními federacemi a hledání nových řešení dělá ze společnosti Mondo stálici na trhu sportovních povrchů.

Atletické dráhy a další sportovní povrchy Mondo byly vybrány pro 10 Olympijských her za sebou od Montrealu 1976 až po Rio 2016, kde byli zároveň i garantem technické a logistické podpory nejen po dobu příprav, ale i v průběhu celé sportovní události. Sportovní povrchy Mondo umožňují každoročně 150.000 sportovců trénovat, závodit a dosahovat vysněných výsledků. Ať už to jsou atletické dráhy, basketbalové či volejbalové haly nebo fotbalová hřiště s umělou trávou, o vše se postará společnost Mondo, která dodala sportovní povrchy na více než 1 100 stadionů, na kterých bylo vytvořeno přes 250 světových rekordů.

 

Sportovní povrchy Mondo si oblíbil celý svět. Vyzkoušíte i vy produkty, které se vyznačují odolností, výkonností, bezpečností a eko-kompatilibilitou?
 

 
 

Kontakt

Pavel Vorlíček
T:
 +420 602 739 045
E:
 vorlicek@italmec.cz

www.mondoworldwide.com
OFICIÁLNÍ PARTNER
České basketbalové federace

Galerie
realizací
Zde si můžete prohlédnout
některé z našich realizací.