Civilní povrchy

Hledáte pro váš interiér kvalitní odolné povrchy, které jsou však designérsky špičkově vyladěny? Spolehněte se na prověřené dodavatele, jejichž produkty Italmec nabízí. 

Výběr povrchů pro civilní prostory, jako jsou školy, kanceláře, bytové domy, nemocnice a další veřejné prostory je poměrně nesnadný úkol, jsou zde kladeny velmi vysoké nároky na odolnost. Výrobce vysoce odolných kaučukových povrchů, vhodných právě pro tento typ prostor je společnost Artigo, která vyrábí civilní povrchy vysoké kvality. Podlahy od společnosti Artigo vynikají svými technickými a funkčními vlastnostmi, které zaručují vysokou technickou odolnost, trvanlivost a elasticitu, snoubící se s respektem k životnímu prostředí. i díky nekončícímu vývoji a výzkumu produkuje společnost Artigo výrobky té nejvyšší kvality. Proces výroby je pečlivě sledován, doplněn o pokrokové výrobní procesy, které zdokonalí již tak vysoký potenciál. Aby povrchy Artigo splňovaly vaše nejvyšší nároky z technického i designérského hlediska, spolupracuje Artigo s významnými designéry a vývojáři z celého světa. Ať již požadujete antibakteriální, hygienické materiály či jakékoliv jiné kaučukové povrchy do vašeho interiéru, spolehněte se na certifikovanou společost Artigo.


 

Další společností, na kterou se můžete vždy spolehnout, a která nabízí originální designové řešení pro váš interiér je společnost Gobetto, výrobce pryskyřicových povrchů. Společnost vznikla v 60.letech minulého století a svým experimentálním a originálním přístupem vytvořila cestu, která hledá řešení požadavků a představ architektů, umělců a designérů v oblasti použití termosetových pryskyřic. V současnosti je lídrem na trhu. Aktivita společnosti Gobbetto souvisí s vývojem nových technik umožňujících vytváření vysoce kvalitních povrchů se schopností zvýraznit strukturu, popustit uzdu fantazii a ztvárnit každé umělecké pojetí, které svojí plastičností pryskyřičné materiály dovolují. Neomezená škála barev, použití na vodorovné i svislé plochy, kombinace různých technik a povrchů, od imitace kamene až po náročné kresby, to vše je s materiály Gobetto možné.

Kontakt

Pavel Vorlíček
T:
 +420 602 739 045
E:
 vorlicek@italmec.cz
Galerie
realizací
Zde si můžete prohlédnout některé z projektů realizovaných
s materiály Artigo a Gobbetto.