Balící stroje a příslušenství

Sháníte pro vaši firmu s chemickým, potravinářským, stavebním, kosmetickým, keramickým, farmaceutickým, zemědělským nebo dřevozpracujícím zaměřením kvalitní balící techniku, která vám usnadní práci, čas i peníze? Pak se spolehněte na naši nabídku, která zahrnuje balící techniku, pytlovací stroje a vybavení pro automatickou paletizaci!

Pro vaši firmu dokážeme zajistit dodávku jednotlivých zařízení pro balení i kompletních balících linek, provedeme instalaci, zaškolíme obsluhu strojů, v případě potřeby dodáme náhradní díly, zajistíme telefonickou technickou podporu a samozřejmě poskytneme záruční i pozáruční servis.

Vybrat si u nás můžete balící, vážící, paletizační nebo manipulační zařízení jednotlivě nebo i v kompletu automatické balící linky. Pro každého našeho zákazníka rádi zpracujeme ideální řešení na míru jeho podnikání. Naše balící stroje nabízí mnoho využití pro sypké, prachové, mleté, granulované, kusové či tekuté výrobky a suroviny. Ať už tedy potřebujete baličky do pytlů, baličky do sáčků, spotřebitelské balení do vyrobených papírových sáčků se skládaným dnem, dobalovače pro skupinové balení do teplem smrštitelné fólie, vážící a pytlovací linky, nebo samostatné pytlovačky nebo využíváte sypání materiálu do otevřených či ventilových pytlů s ručním nebo automatickým nasazováním prázdných pytlů, vše společně projednáme a sestavíme podle vašich představ.

Naši nabídku rozšiřují také paletizéry pro automatické skládání zboží na paletu a následné ovinutí průtažnou fólií či metodou stretch-hood, balení do kartonů a papírových krabiček, objemové nebo vážící dávkovače, formovače z přířezu nebo předlepeného kartonu (carton erector), vkladače a uzavírání kartonů a displejů (americký karton, tray, krabice s víkem, displey). Pro vaši bezproblémovou výrobu nabízíme také stroje pro detekci kovů, kontrolu váhy či procesní vážení pro plnění do big bagů.

Nákupem balicích strojů u nás získáte spolehlivého partnera s dlouholetou zkušeností v oboru s týmem profesionálů. Díky našim strojům bude produktivita výroby maximální a výrazně se vám sníží náklady na balení. Naše zařízení jsou vyráběna a montována výhradně v Itálii podle CE norem a předpisů. Můžete se tak spolehnout na jejich vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Investice do kvalitních výrobků se vám mnoha lety užívání zúročí.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo přání, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s čímkoliv poradíme. Přesvědčte se o naší kvalitě sami, těšíme se na vás!

Kontakt

 
Luboš Sobotka
T:
 +420 604 201 536
E:
 sobotka@italmec.cz
 
 

Obchodní značky

 
 

www.balici-stroje.com